Lidhje

Mësimi virtual, sfidë për fëmijët hispanikë


Mësimi virtual, sfidë për fëmijët hispanikë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Mësimi në distancë përbën një sfidë më të vështirë për fëmijët hispanikë që anglishten e kanë gjuhë të dytë, si dhe të cilët nuk kanë lidhje të shpejtë interneti në shtëpi

XS
SM
MD
LG