Lidhje

Një media e re sociale për konservatorët amerikanë


Një media e re sociale për konservatorët amerikanë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Ndërsa kompanitë Twitter dhe Facebook po bllokojnë dhe po etiketojnë më shumë mesazhe në mediat sociale, disa amerikanë konservatorë janë duke iu drejtuar rrjeteve sociale si Parler, që ka deklaruar se nuk do të censurojë fjalën e lirë.

XS
SM
MD
LG