Lidhje

Kosovë, rëndohet gjendja nga pandemia


Kosovë, rëndohet gjendja nga pandemia
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Kosova vazhdon të regjistrojë shifra të larta të të infektuarve me COVID-19, pasi filloi mbrëmë zbatimi i masave të reja kufizuese në përgjigje të situatës së rënduar. Policia thotë se po zbaton masat me përpikmëri dhe se ka komunikuar mbi 770 gjoba vetëm gjatë 24 orëve të fundit.

XS
SM
MD
LG