Lidhje

Kosovë: Presidenti i ri, mes marrëveshjes politike dhe zgjedhjeve të parakohshme


Kosovë: Presidenti i ri, mes marrëveshjes politike dhe zgjedhjeve të parakohshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Analistët thonë se zgjedhja e presidentit të ri pa zgjedhje nuk do të mund të bëhet pa një marrëveshje paraprake të koalicionit qeverisës me një nga partitë opozitare.

XS
SM
MD
LG