Lidhje

Pompeo viziton Turqinë, inkurajon liritë fetare


Pompeo viziton Turqinë, inkurajon liritë fetare
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo vizitoi Turqinë si pjesë e një përpjekjeje që synon avacimin e lirive fetare si dhe luftën ndaj persekutimit fetar, përparësi kryesore këto të administratës Trump.

XS
SM
MD
LG