Lidhje

Shqipëri, vazhdon përkeqësimi i situatës së COVID-it


Shqipëri, vazhdon përkeqësimi i situatës së COVID-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në Shqipëri, situata e pandemisë COVID 19 vijon të përkeqësohet. Të dhënat e javës që shkoi dëshmojnë një rritje si të rasteve, ashtu dhe të viktimave, ndërkohë që pacientët në spitale shtohen dita ditës. Në 7 ditët e fundit u rregjistruan 5124 të infektuar dhe 85 viktima.

XS
SM
MD
LG