Lidhje

Trump, Biden me mesazhe drejtuar vendit për Ditën e Falenderimeve


Trump, Biden me mesazhe drejtuar vendit për Ditën e Falenderimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Presidenti i zgjedhur Joe Biden përcolli përgëzimet e Ditës së Falenderimeve dje, duke thënë se vendi do ta kapërcejë pandeminë dhe duke u bërë thirrje amerikanëve të vazhdojnë betejën kundër koronavirusit. Presidenti Trump ndoqi traditën e festës, kur i fali jetën gjelit të detit.

XS
SM
MD
LG