Lidhje

Testet për Covid-19 dhe festat e fundvitit


Testet për Covid-19 dhe festat e fundvitit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Me rritjen e rasteve të koronavirusit në mbarë Shtetet e Bashkuara, më shumë njerëz që duan të udhëtojnë për të kaluar me familjen festën e Falënderimeve po testohen për virusin. Radhët janë kaq të gjata tani, saqë njerëzit presin me orë të tëra për t'u testuar për Covid-19.

XS
SM
MD
LG