Lidhje

Bota kujton madhështinë e Maradonës


Bota kujton madhështinë e Maradonës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Argjentinasit janë rreshtuar në rrugët e Buenos Ajresit për t'i dhënë lamtumirën e fundit futbollistit Diego Maradona, arkivoli i të cilit u vendos në pallatin presidencial Casa Rosada i mbështjellë me një flamur argjentinas dhe me fanellën e tij të famshme me numrin 10.

XS
SM
MD
LG