Lidhje

Kosova kremton 28 Nëntorin


Kosova kremton 28 Nëntorin
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:07 0:00

Kosova kremtoi 108 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë pavarësisht kufizimeve për shkak të pandemisë. Në urimet e tyre udhëheqësit politik bënë thirrje për forcim të lidhjeve dhe thellim të bashkëpunimit ndërmjet dy vendeve.

XS
SM
MD
LG