Lidhje

Efektet shëndetësore afatgjata të Covid-19


Efektet shëndetësore afatgjata të Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Disa nga efektet afatgjata të koronavirusit janë lodhja, gulçimi, dhimbja e muskujve, e kokës, ekuilibri i dobët dhe humbja e kujtesës.

XS
SM
MD
LG