Lidhje

Maqedoni e Veriut, shkallë e lartë e vdekshmërisë nga Covid-19


Maqedoni e Veriut, shkallë e lartë e vdekshmërisë nga Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Edhepse gjendja me koronavirusin vazhdon të jetë e rëndë në Maqedoninë e Veriut, duke pasur parasysh shkallën e lartë të vdekshmërisë, autoritetet thonë se po e menaxhojnë me sukses atë dhe se nuk ka nevojë për masa kufizuese shtesë.

XS
SM
MD
LG