Lidhje

Anketa: Papunësia dhe emigrimi shqetësimet kryesore për të rinjtë


Anketa: Papunësia dhe emigrimi shqetësimet kryesore për të rinjtë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Në Shqipëri Rrjeti Kombëtar për të Rinjtë sapo ka kryer një anketim me të rinj nga gjithë vendi, ku shihet një rritje e papunësisë dhe pesimizmit të tyre për të ardhmen.

XS
SM
MD
LG