Lidhje

Nju Jork, pandemia kufizon edhe blerjet për festa


Nju Jork, pandemia kufizon edhe blerjet për festa
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Pandemia e koronavirusit ka shkaktuar vështirësi financiare për shumë njerëz këtë sezon festash. Për shkak të pandemisë dhe vështirësive financiare, analistët e tregut thonë se njerëzve do t’u duhet të shpenzojnë më shumë këtë vit, ndërkohë që do të ketë produkte më të pakta në treg.

XS
SM
MD
LG