Lidhje

ShBA: Rritje e rasteve me COVID-19, fillon rikthimi i masave kufizuese


ShBA: Rritje e rasteve me COVID-19, fillon rikthimi i masave kufizuese
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Shtetet e Bashkuara po përgatiten të shohin nëse festimet me rastin e Ditës së Falenderimeve do të rezultojnë me më shumë raste të COVID-19, sëmundjes që deri tani ka infektuar gati 63 milionë njerëz, ka shkaktuar vdekjen e afër 1.5 milion personave dhe ka dëmtuar ekonomitë në mbarë botën.

XS
SM
MD
LG