Lidhje

Dervishi: Qytetarët të dëgjojnë mjekët dhe jo teoritë konspirative


Dervishi: Qytetarët të dëgjojnë mjekët dhe jo teoritë konspirative
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Sociologu i njohur Zyhdi Dervishi, thotë se në vend po mbizotëron një gjendje e rëndë psikologjike si pasojë e koronavirusit. ndaj ai sygjeron që popullata të shmangë panikun e të respektojë protokollet mjeksore.

XS
SM
MD
LG