Lidhje

Kosovë, që nga fillimi i pandemisë - më shumë se 1 mijë të vdekur nga COVID-19


Kosovë, që nga fillimi i pandemisë - më shumë se 1 mijë të vdekur nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në Kosovë, mjekët konfirmuan sot 11 viktima dhe 539 raste të reja të të prekurve nga koronavirusi. Autoritetet paralajmëruan shqyrtimin e masave të reja kufizuese ndër të cilat edhe shkurtimin e procesit mësimor për të parandaluar përhapjen e infektimeve që muajt e fundit ka shënuar rritje.

XS
SM
MD
LG