Lidhje

Bizneset britanike në vështirësi


Bizneset britanike në vështirësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Vala e dytë e koronavirusit dhe kufizimet e reja të bllokimit po godasin shumë biznese në Britani ndërsa rritja ekonomike po ngadalësohet dhe papunësia po rritet. Pasigurisë së shumë bizneseve në vështirësi i shtohet edhe frika e një daljeje pa marrëveshje nga Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG