Lidhje

Melania Trump tregon atmosferën e Krishlindjeve në Shtëpinë e Bardhë


Zonja e Parë Melania Trump zgjodhi këtë vit temën "Amerika e Bukur" për të zbukuruar Shtëpinë e Bardhë.

Më shumë se 125 vullnetarë punuan për të vendosur 62 pemë Krishtlindjesh dhe më shumë se 3200 lloje dritash.

Pema kryesore e Krishtlindjeve në Shtëpinë së Bardhë erdhi nga Shepherdstown, i Virxhias Perëndimore dhe është zbukuruar me punime të bëra me dorë nga fëmijët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG