Lidhje

Kostoja e bllokimeve tek shëndeti mendor


Kostoja e bllokimeve tek shëndeti mendor
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Pandemia e koronavirusit ka rezultuar në bllokime në të gjithë botën, që kanë sjellë një kosto të konsiderueshme për shëndetin mendor. Në Francë, sondazhet tregojnë një rritje të rasteve me depresion në të gjithë vendin, kryeisht mes të papunëve, atyre në vështirësi financiare dhe të rinjve.

XS
SM
MD
LG