Lidhje

Viza për gazetarët e rrezikuar


Viza për gazetarët e rrezikuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:14 0:00

Një grup avokatësh të njohur nga Britania dhe Kanadaja, që mbrojnë lirinë e medias, thonë se gazetarëve që përballen me përndjekje dhe dhunë duhet t'u jepen viza per raste emergjente për t'i ndihmuar ata të gjejnë strehë të përkohshme.

XS
SM
MD
LG