Lidhje

COVID dhe politika mund të dëmtojnë miqësitë në rrjete sociale


COVID dhe politika mund të dëmtojnë miqësitë në rrjete sociale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në SHBA, politika dhe COVID-i po vënë në rrezik marrëdhëniet personale të njerëzve në rrjete sociale.

XS
SM
MD
LG