Lidhje

Kosovë, 13 të vdekur dhe 590 raste të reja të COVID-19


Kosovë, 13 të vdekur dhe 590 raste të reja me Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në Kosovë, autoritetet konfirmuan sot 13 viktima dhe 590 raste të reja të të prekurve nga koronavirusi. Autoritetet thanë se me gjithë rënien e lehtë të të prekurve kohëve të fundit, sfidë mbetet mbingarkesa e spitaleve.

Kosovë, 13 të vdekur dhe 590 raste të reja me Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG