Lidhje

Amerikanët shumë pranë fillimit të vaksinimit kundër COVID-it


Amerikanët shumë pranë fillimit të vaksinimit kundër COVID-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Amerikanët janë në pritje të një vendimi të Administratës së Ushqimit dhe Barnave për të autorizuar përdorimin e vaksinës që lufton COVID-19, të kompanive Pfizer-Biotech, pasi një komision këshillimor i qeverisë rekomandoi të ejten përdorimin emergjent të vaksinës.

XS
SM
MD
LG