Lidhje

Qeveria federale, padi kundër Facebookut për monopol në treg


Qeveria federale, padi kundër Facebookut për monopol në treg
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Padia e ngritur nga qeveria amerikane kundër Facebookut me akuzat se ka penguar konkurrencën dhe ka kufizuar opsionet që u ofrohen konsumatorëve, pritet të ndiqet me vëmendje në mbarë botën.

XS
SM
MD
LG