Lidhje

Shqipëri: Sondazhi zbulon zhgënjim në rritje nga politika dhe qeveria


Shqipëri: Sondazhi zbulon zhgënjim në rritje nga politika dhe qeveria
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Instituti Shqiptar për Demokraci e Ndërmjetësim dhe Instituti Demokratik Amerikan publikuan një sondazh mbi angazhimin politik në Shqipëri, ku shprehet një zhgënjim në rritje i qytetarëve ndaj qeverisë dhe politikës.

XS
SM
MD
LG