Lidhje

Të pastrehët mes rrezikut nga koronavirusi dhe të ftohtit e dimrit


Të pastrehët mes rrezikut nga koronavirusi dhe të ftohtit e dimrit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Pandemia i zuri qendrat amerikane për shërbimin e të pastrehëve në një udhëkryq: nga njëra anë rritja e kërkesave për shërbime, por në anën tjetër mundësitë e tyre në ofrimin e këtyre shërbimeve janë kufizuar.

XS
SM
MD
LG