Lidhje

Krishtlindje në Shkodër


Krishtlindje në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Në Shkodër Krishtlindja e këtij viti po kremtohen nën atmosferën e pandemisë. Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, imzot Angelo Massafra, u bëri thirrje besimtarëve gjatë meshës së paradites që të jetojnë me besim dhe shpresë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG