Lidhje

Pandemia dhe industria e filmit


Pandemia dhe industria e filmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

COVID-19 ishte protagonisti kryesor në industrinë e filmit për vitin 2020. Pandemia ishte sinteza e të gjithë personazheve negative në filma: e frikshme, e fshehtë, e panjohur, dërrmuese dhe vrasëse e me një shtrirje të pashembullt.

XS
SM
MD
LG