Lidhje

Figurat e njohura që ndërruan jetë në vitin 2020


Figurat e njohura që ndërruan jetë në vitin 2020
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Disa prej tyre na bënë të ëndërrojmë me rolet në filma, të tjerë na mbushën zemrat me muzikë, apo ndikuan në jetën tonë me shkrimet dhe projektet e tyre. Do të flasim tani për disa nga njerëzit e njohur që ndërruan jetë gjatë vitit 2020.

XS
SM
MD
LG