Lidhje

Shqipëri: Studentët e gazetarisë, filma me mesazhe për drejtësi sociale


Shqipëri: Studentët e gazetarisë, filma me mesazhe për drejtësi sociale
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:03 0:00

Në Shqipëri, megjithë pengesat e pandemisë, 60 studentë të gazetarisë në Universitetet e Shkodrës dhe Elbasanit kanë prodhuar disa dokumentarë me mesazhe për drejtësinë sociale në komunitetet ku jetojnë.

XS
SM
MD
LG