Lidhje

Rusia vazhdon shpërndarjen dhe vaksinimin kundër COVID-it


Rusia vazhdon shpërndarjen dhe vaksinimin kundër COVID-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Sfida e re e Kremlinit është shpërndarja e vaksinës dhe bindja e rusëve se vaksina është e sigurtë dhe ka efekt.

XS
SM
MD
LG