Lidhje

Përballë kërcënimit për t’u larguar nga detyra, Presidenti Trump dënon dhunën


Përballë kërcënimit për t’u larguar nga detyra, Presidenti Trump dënon dhunën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Presidenti Donald Trump tha se ai është i skandalizuar nga "dhuna, kaosi dhe anarkia" që u panë kur mbështetësit e tij sulmuan Kapitolin në Uashington të mërkurën.

XS
SM
MD
LG