Lidhje

Si doli Izraeli në krye të botës për vaksinimin ndaj COVID-19?


Si doli Izraeli në krye të botës për vaksinimin ndaj COVID-19?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Ky vend duket se bleu herët dhe shtrenjtë vaksinat, ndërkohë që ngriti një sistem të modernizuar të shpërndarjes dhe po vaksinon në masë popullsinë në qendra masive të ngritura posaçërisht për këtë qëllim.

XS
SM
MD
LG