Lidhje

Një artist mes sfidash dhe frymëzimi nga pandemia


Një artist mes sfidash dhe frymëzimi nga pandemia
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Ron Johnson është punues druri dhe baba shtëpiak. Në këtë periudhë pandemie, Ron Johnson e ka ndjerë si kurrë më parë peshën e roleve që luan në familje dhe në jetën e tij.

XS
SM
MD
LG