Lidhje

Violinçelisti nga Virxhinia, sensacion në mediat sociale


Violinçelisti nga Virxhinia, sensacion në mediat sociale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Andrew Savoia, violinçelisti 24-vjeçar nga Arlingtoni i Virxhinias, ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve me videot që ka postuar në TikTok duke interpretuar muzikë pop dhe hip-hop. Një nga videot e tij mori mbi 3 milionë klikime.

XS
SM
MD
LG