Lidhje

Ekspertët: Mediat sociale luajtën rol të drejtpërdrejtë në ngjarjet në Kapitol


Ekspertët: Mediat sociale luajtën rol të drejtpërdrejtë në ngjarjet në Kapitol
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Roli i mediave sociale në ngjarjet e dhunshme të së mërkurës është vështirë të llogaritet me saktësi, por ka qenë i rëndësishëm dhe i drejtpërdrejtë, thonë ekspertët e mediave sociale.

XS
SM
MD
LG