Lidhje

Ankesa për mënyrën e verifikimit të votuesve jashtë Kosovës


Ankesa për mënyrën e verifikimit të votuesve jashtë Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

E marta ishte ditë debatesh në Kosovë për shkak të një vendimi të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve lidhur me mënyrën e verifikimit të votuesve që jetojnë jashtë Kosovës dhe duan të marrin pjesë në zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit.

XS
SM
MD
LG