Lidhje

Shqipëri, vazhdon vaksinimi i personelit mjekësor kundër koronavirusit


Shqipëri, vazhdon vaksinimi i personelit mjekësor kundër koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Në Shqipëri, po vazhdon vaksinimi i pesonelit mjekësor të spitaleve Covid, me vaksinat e para që janë siguruar. Ekspertët pohojnë se kanë siguruar pajisjet ftohëse për vaksinat që ruhen në temperature deri -70 gradë celsius, si dhe për llojet e tjera të vaksinave.

XS
SM
MD
LG