Lidhje

Si bëhet gati Shtëpia e Bardhë për familjen e re presidenciale


Si bëhet gati Shtëpia e Bardhë për familjen e re presidenciale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Në Ditën e Inaugurimit, Shtëpia e Bardhë ka vetëm gjashtë orë për të hequr objektet e familjes në largim dhe për t’u bërë gati për banorët e saj më të rinj. Dora Mekouar e Zërit të Amerikës bisedoi me një nga njerëzit që kanë përvojë personale me këtë proces.

XS
SM
MD
LG