Lidhje

Pritshmëritë e Kosovës nga administrata e re amerikane


Pritshmëritë e Kosovës nga administrata e re amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Në Kosovë po pritet me interes inaugurimi i së mëkures i presidentit të zgjedhur Joe Biden, me shpresën për mbështetje në proceset politike që ndodhen para vendit. Zoti Biden shihet si një nga mbështetësit më të fuqishëm të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG