Lidhje

Çfarë pret Kosova nga administrata e re amerikane?


Pritshmëritë e Kosovës nga administrata e re amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Në Kosovë po pritet me interes inaugurimi i Presidentit të zgjedhur Joe Biden, me shpresën për mbështetje në proceset politike që ndodhen para vendit. Zoti Biden shihet si një nga mbështetësit më të fuqishëm të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG