Lidhje

Kongresi dhe shumica demokrate


Kongresi dhe shumica demokrate
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Përurimi i Presidentit Joe Biden të mërkurën dhe shumica që demokratët gëzojnë si në Dhomën e Përfaëqsuesve ashtu edhe në Senat, u jep atyre kontrollin e plotë të qeverisjes për dy vitet e ardhshme, deri në zgjedhjet e tjera për në Kongres.

XS
SM
MD
LG