Lidhje

Presidenti Biden paraqet planin për luftën ndaj pandemisë


Presidenti Biden paraqet planin për luftën ndaj pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Në ditën e tij të parë të plotë në detyrë, Presidenti Joe Biden paraqiti strategjinë e tij kombëtare për pandeminë që përfshin disa urdhra ekzekutivë në lidhje me vaksinimet dhe testimet. Deri tani më shumë se 17 milion amerikanë janë vaksinuar për COVID-19.

XS
SM
MD
LG