Lidhje

Kosovë, ankesa për mos çertifikimin e listave zgjedhore


Kosovë, ankesa për mos çertifikimin e listave zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Kosovë, lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma Socialdemokrate kanë sot afatin e fundit për ankesa ndaj vendimit të mbrëmshëm të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për mos certifikimin e kandidatëve të tyre për deputetë.

XS
SM
MD
LG