Lidhje

Dr. Jill Biden dhe roli i saj si Zonjë e Parë e SHBA


Dr. Jill Biden dhe roli i saj si Zonjë e Parë e SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Jill Biden, bashkëshortja e Presidentit Joe Biden, e ka bërë të qartë se politikat arsimore do të jetë përparësi për të në rolin e saj si Zonjë e Parë e Shteteve të Bashkuara.

XS
SM
MD
LG