Lidhje

Moderna beson se vaksina mbron nga varianti britanik dhe jugafrikan


Moderna beson se vaksina mbron nga varianti britanik dhe jugafrikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Kompania farmaceutike Moderna njoftoi të hënën se beson se vaksina e saj kundër koronavirusit mbron nga mutacionet e reja të zbuluara në Britani dhe Afrikën e Jugut.

XS
SM
MD
LG