Lidhje

Bizneset britanike përballë problemeve të krijuara nga Brexit


Bizneset britanike përballë problemeve të krijuara nga Brexit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

bështetësit e daljes së Britanisë nga Bashkimi Evropian patën thënë se kjo do të ofronte mundësi ekonomike jashtë bllokut. Por disa javë pas largimit të Britanisë nga Bashkimi Evropian në fund të vitit 2020, shumë biznese thonë se po përballen me probleme të konsiderueshme dhe kosto shtesë.

XS
SM
MD
LG