Lidhje

Shqipëri: Rëndohet situata e pandemisë COVID-19


Shqipëri: Rëndohet situata e pandemisë COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Në Shqipëri javën e parë të shkurtit u përkeqësua situata me pandeminë COVID-19. Vdekjet dhe infektimet e reja u rritën ndjeshëm, ndërsa vaksinat anti-covid ende nuk po mbërrijnë masivisht. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, sjell të rejat e fundit nga Tirana.

XS
SM
MD
LG