Lidhje

2021 – viti i gruas në film


2021 – viti i gruas në film
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Në botën e filmit, 2021-shi duket se do të dallojë si viti i gruas. Së shpejti dalin në transmetim dhjetëra filma dhe serialë të rinj televizivë të vlerësuar nga kritika, të realizuar nga producente gra hedhin dritë mbi realitetin kompleks të gruas. Shumë prej tyre pritet të konkurrojnë për Oscar.

XS
SM
MD
LG